Koszulka z własnym nadrukiem – co to dokładnie oznacza?
Koszulka z własnym nadrukiem – co to dokładnie oznacza?

Wśród licznych usług marketingowych spotkać można propozycję przygotowania odzieży z nadrukiem. Oznacza to, że na ubraniu umieszcza się dowolny napis, grafikę, logo. W ten sposób koszulka lub inna część garderoby zaczyna pełnić różne funkcje, m.in. promocyjne czy wizerunkowe. Kiedy koszulka z nadrukiem się przydaje i jak ją można wykorzystać? Podpowiadamy!

Koszulka z własnym nadrukiem – jakie są jej zalety?

Koszulka z nadrukiem może stanowić część odzieży roboczej. Jest ona powszechna wśród takich zawodów jak policjant, strażak, kurier, pracownik ochrony, ratownik. Często decydują się na jej zamówienie właściciele restauracji, lokali gastronomicznych, klubów, a nawet sklepów. Jednolity ubiór pracowników sprawia, że firma zyskuje na prestiżu. Zwłaszcza że na ich koszulkach widnieje logo marki, dzięki czemu klienci mogą ją łatwiej zapamiętać. Jednocześnie tradycyjne koszulki wykonane z wysokogatunkowej bawełny są bardzo wygodne, zapewniają swobodę ruchów i pozwalają skórze oddychać. 

Kiedy można zastosować koszulki z nadrukiem?

Koszulki z własnym nadrukiem mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. Często można spotkać ludzi w nie ubrane na targach, konferencjach, imprezach branżowych, festiwalach. Na koszulce da się umieścić logo firmy, która jest sponsorem danego wydarzenia bądź napisy określające, czym zajmuje się konkretna osoba, np. tłumacz czy wolontariusz. Koszulki z nadrukiem często bywają wykorzystywane jako gadżet reklamowy. Można je wówczas wręczyć pracownikom, partnerom biznesowym czy klientom. Co ciekawe, znajdują one zastosowanie także w życiu codziennym. Na koszulce można umieścić zabawny napis i wręczyć bliskiej osobie na prezent. T-shirty z logo stanowić mogą element ubioru danej imprezy, np. osiemnastkowej. Co ciekawe, koszulkę zamówić warto również w przypadku, kiedy chcemy się wyróżnić wśród tłumu poprzez jedyny w swoim rodzaju t-shirt. Jak widać, zastosowanie personalizowanej odzieży jest naprawdę szerokie.

Jak powstają koszulki z nadrukiem?

Przed zamówieniem koszulki z nadrukiem warto określić jakiego powinna być rozmiaru oraz koloru. Jeśli ma ich być więcej, należy ustalić dokładnie ile. Następnie warto przygotować druk, określając, gdzie się powinien znaleźć  – własny wzór z przodu koszulki, na sercu, a może na plecach? Gotowy wzór należy przekazać firmie Sakohaft, która naniesie go na t-shirt metodą haftu komputerowego. Jak to wygląda? Maszynę hafciarską podłącza się do komputera, którego oprogramowanie przechowuje grafikę do nadruku. Dzięki temu urządzenie precyzyjnie wyszywa wszelkie litery i kształty – jest ono wyposażone w kilkadziesiąt igieł oraz nici w wielu kolorach, co pozwala na wyszywanie nawet bardzo skomplikowanych wzorów.  

Nadruk, który powstał w ten sposób, ma wiele zalet:

  • jest niezwykle trwały, wręcz nieoznaczalny,
  • nie ulega zniekształceniom a jego kolory nie blakną wraz z czasem,
  • nadruk bez obaw można prać i prasować,
  • wzór jest perfekcyjne odwzorowany,
  • haft prezentuje się bardzo elegancko,
  • można go umieścić na wielu produktach, nie tylko koszulkach,
  • jest tanią formą znakowania odzieży.

Dla kogo koszulka z indywidualnym nadrukiem?

Koszulka z własnym nadrukiem może pełnić wiele funkcji: dekoracyjną, informacyjną, wizerunkową, promocyjną, reklamową. Jednocześnie zapewnia ona maksymalną wygodę. To szczególnie ważne w przypadku osób wykonujących swoje obowiązki zawodowe. Bawełniane koszulki są miękkie, przewiewne, a zarazem wytrzymałe. Bez problemu dopasować można je do swojej wizji czy potrzeb – Sahohaft oferuje modele w wielu kolorach, rozmiarach i krojach. W ofercie znajduje się nawet robocza koszulka odblaskowa z nadrukiem. T-shirty są solidne uszyte, dzięki czemu będą służyć przez długi czas, nawet przy częstym noszeniu oraz praniu. Również nadruk, stworzony metodą haftu komputerowego, zachowa swoją kolorystykę oraz kształt. Tak naprawdę inwestycja w koszulki nie niesie żadnego ryzyka. Są one praktyczne, a zarazem estetyczne. Przy okazji można liczyć również na ich atrakcyjne ceny. To bez wątpienia tania, a zarazem sprawdzona metoda promocji. 

Koszulka to najczęściej znakowana część garderoby. Jest to wygodny ciuch, który sprawdzi się w różnych okolicznościach. Nic dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na jego personalizację. Nadruk na ubraniu może mieć dowolną formę. W większości przypadków jest to jednak koszulka z własnym logo lub nazwą firmy. Koszulka z haftem to dobry pomysł w wielu przypadkach, zarówno jeśli chodzi o organizacje, jak i pojedyncze osoby. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl