Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Fartuchy bez nadruku

Fartuch długi DUCASSE

Fartuch długi DUCASSE
Fartuch długi DUCASSE

Fartuch długi DUCASSE

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

25,92 zł

Fartuch długi RAMSAY

Fartuch długi RAMSAY
Fartuch długi RAMSAY

Długi fartuch z taśmami na szyi oraz po bokach w tym samym kolorze.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

25,92 zł

Fartuch kelnerski MINI

Fartuch kelnerski MINI
Fartuch kelnerski MINI

Mały fartuch z dwiema kieszeniami. Regulacja w pasie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

25,92 zł

Czasy, w których używano fartuchów niedostosowanych do miejsca pracy, czyli nieadekwatnych do swojego przeznaczenia odeszły do lamusa. Obecnie producenci, wychodząc naprzeciw wymaganiom i potrzebom chwili, dostosowują fartuchy do stanowisk pracy, warunków pracy, a przede wszystkim do zadań, jakie mają spełnić. Fartuchy kelnerskie muszę spełnić swoje zadanie i ułatwiać pracę kelnerom, natomiast długie fartuchy świetnie sprawdzą się za barem i na kuchni.

Czy fartuchy jednokolorowe mogą się podobać?

Podstawowym  zadaniem fartucha jest ochrona pracownika przed zabrudzeniem na stanowisku pracy i zabezpieczeniem przed rozlanymi cieczami. Fartuchy kelnerskie muszą podkreślać estetykę, ale także być pomocnymi przy uporządkowaniu akcesoriów potrzebnych przy pracy, takich jak długopis czy notatnik. Fartuchy jednokolorowe to standardowe wyposażenie pracowników gastronomii, w których pracownik czuje się estetycznie, wygodnie i bezpiecznie. Jeżeli te warunki są spełnione fartuchy jednokolorowe mogą się podobać i świetnie spełniać swoją funkcję.

Skład materiału ma znaczenie

Wiele firm w trosce o bezpieczeństwo i komfort pracy pracownika stara się ich wyposażyć w odzież ochronną najlepszego gatunku i najlepszej jakości. Świetny skład materiału, z którego jest wykonany fartuch gładki sprawia że, ma on wszechstronne zastosowanie nie tylko w dziale gastronomiczny, ale także spożywczym, cateringowym i żywieniowym. Poliester, który możemy znaleźć w składzie jest odporny na zagniecenia, nie wchłania wilgoci i cieczy, jest łatwy w utrzymaniu czystości i wytrzymały. Wszystko to sprawia, że fartuch gładki to przydatne rozwiązanie, które świetnie wpisze się każdy wizerunek firmy.

Fartuchy zaprojektowane z myślą o pracowniku

Idealne fartuchy zaprojektowane z myślą o komforcie pracy muszą posiadać pewne akcesoria, które w sposób kompleksowy i optymalny zapewnią indywidualną ochronę i dopasowanie do rodzaju wykonywanej pracy. Służą do tego regulowanie boczne taśmy, oraz tasiemki podtrzymujące fartuch na szyi. Zastosowanie tych elementów w fartuchach kelnerskich czy długich fartuchach używanych na kuchni, lub za barem umożliwia regulację i wiązanie w talii. Sprawia to, że idealnie dopasowują się do każdego rozmiaru i wielkości osób które użytkują fartuchy kelnerskie. Dodatkowym elementem są obszerne i pojemne kieszenie, które ułatwiają organizację pracy. Wzmocnione przeszycia na bokach uniemożliwiają strzępienie się materiału, co w konsekwencji umożliwia dłuższe ich użytkowanie.

Fartuch i jego przeznaczenie

Jak już wyżej wspominaliśmy fartuch musi pełnić rolę ochronną, i z takim przeznaczeniem go zakładamy i użytkujemy. Jednakże fartuch może być elementem, który podkreśla dbałość o czystość i higienę w restauracji lub na kuchni. Świetnie w ten trend wpisują się fartuchy jednokolorowe, które w sposób schludny i zadbany odzwierciedlają wizerunek firmy jako firmy dbającej o porządek i czystość. Zaopatrując się w fartuchy myślimy o ich przeznaczeniu i wykorzystaniu na stanowisku pracy. Aby w sposób profesjonalny zabezpieczyć ubrania przed zabrudzeniami sięgamy po długie fartuchy, które pozwalają skupić się na wykonywanych czynnościach, takich jak gotowanie czy obsługa klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl