Opcje przeglądania
Typ Nadruku
Cena
  • od
    do

Kamizelki Policja

Kamizelki odblaskowe dla policjantów

Praca policjanta nie jest łatwa. Każdego dnia policjant jest odpowiedziany m. in. za pilnowanie przestrzegania prawa, pilnowanie porządku publicznego oraz ściganie przestępców. Co więcej to właśnie policjanci tworzą uzbrojoną formację, która została powołana dla ochrony bezpieczeństwa ludzi i mienia. W swojej pracy policjanci niezależnie od pory dnia i okoliczności uczestniczą w akcjach ratunkowych jednocześnie je zabezpieczając. Jednakże policjanci również muszą dbać o swoje bezpieczeństwo. Do tego celu służy specjalna odzież ochronna, w tym kamizelka odblaskowa z napisem policja.

Kamizelka odblaskowa z napisem policja

Kamizelki odblaskowe policja bez wątpienia wpływają na zwiększenie bezpieczeństwa policjanta podczas różnorodnych sytuacji. Przykładowo: policjant zabezpieczający miejsce wypadku, dzięki kamizelce jest o wiele bardziej widoczny, a ryzyko wypadku z jego udziałem maleje. Co więcej kamizelka zwiększa widoczność Policjanta np. na drodze, a to umożliwia dostrzeżenie go wcześniej przez kierowców. Nie zależnie od okoliczności kamizelka odblaskowa policja musi być wykonana z wysokiej jakości materiałów o jaskrawych barwach. Oczywiście sama kamizelka odblaskowa to nie wszystko. Tego typu element garderoby policjanta powinien zawierać odpowiednie oznaczenie, czyli napis POLICJA umiejscowiony zarówno, z przodu, jak i z tyłu kamizelki.

Kamizelka  odblaskowa policja - nadruk 

W naszej ofercie znajdą Państwo kamizeli odblaskowe policja na których nadruk został wykonany z wykorzystaniem foli typu flex bądź techniką haftu komputerowego. Obydwie techniki nanoszenia nadruku na kamizelki są obecnie uznawane za bardzo trwałe i wytrzymałe między innymi na trudne warunki i czynniki na jakie są narażone w trakcie ich użytkowania. Kamizelki z naszego asortymenty doskonale znoszą wielokrotne pranie oraz prasowanie. Aczkolwiek warto wiedzieć, że nadruk naniesiony na odzież za pomocą haftu komputerowego charakteryzuje się największą wytrzymałością spośród wszystkich innych technik. Kamizelki policjantów odblaskowe są dostępne w naszej ofercie w dwóch wariantach kolorystycznych: pomarańczowym i żółtym oraz w różnych rozmiarach w przedziale od S do XXXL.

Kamizelka odblaskowa w pracy policjanta

Kamizelka odblaskowa z napisem Policja nie tylko zabezpiecza policjanta podczas akcji, ale także dzięki odpowiednim nadrukom pomaga w jego rozpoznaniu i odróżnieniu od innych osób odzianych w kamizelki odblaskowe. Osoba potrzebująca pomocy policjanta, dzięki opisanej kamizelce w jaskrawym kolorze jest w stanie bez omyłkowo odróżnić go np. w tłumie na ulicy gdzie inne osoby mogą również korzystać z kamizelek. Kamizelka policja odblaskowa wyróżnia się napisem w kolorze czarnym, który doskonale odznacza się na tle jaskrawego koloru. Poszukując tego typu produktu warto dokładnie zapoznać się z ofertą i specyfikacją materiału oraz napisu, jakie posłużyły do produkcji kamizelki. Jest to istotne zwłaszcza, że kamizelka odblaskowa z napisem policja powinna być wykonana w taki sposób, aby służyć policjantowi przez długi czas.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl