Własne wzory informacje

Aby zamówić odzież z własnym wzorem należy postępować zgodnie z poniższymi punktami zachowując poprawność kolejności :

1. Prześlij grafikę na adres biuro@sakohaft.pl i podaj niezbędne informacje służące do przygotowania projektu i wizualizacji :

  • co będzie przedmiotem zamówienia np. koszulka, czapka bejsbolowa, ręcznik itp.
  • miejsce w którym ma się znaleźć haft np. haft na rękawie, haft na sercu, haft na plecach
  • rozmiar haftu jeśli ma być inny niż standardowy, standardowo haft na sercu to 10-12cm dłuższy bok, haft na plecach 23-25cm dłuższy bok zachowując proporcje
  • kolor haftu, zazwyczaj kolorystyka haftu jest zgodna z przesłaną grafiką ale trzeba wziąć pod uwagę kolor odzieży jaką zamierzamy zamówić aby uniknąć zbyt małego kontrastu stosując np czarne logo na czarnej odzieży, przesyłając grafikę należy przemyśleć czy kolorystyka haftu nie zbiegnie się z odzieżą i napisać jakiej zmiany kolorów mamy dokonać w grafice (nie wymagamy przesłania grafiki w docelowych kolorach)

Grafika powinna być dobrej jakości w dowolnym formacie graficznym (jpg, bmp, png, Ai, Cdr, pdf itp.) prosimy nie umieszczać grafik w archiwach Rar, Zip itp. grafiki powinny być rozpakowane a w przypadku grafik w formacie wektorowym fonty zamienione na krzywe.

 

2. Daj nam czas na przygotowanie projektu, czas ten jest uzależniony od ilości zapytań i stopnia skomplikowania grafiki zwykle 2-3 dni robocze, zastrzegamy sobie prawo do przesłania wizualizacji dopiero po złożeniu zamówienia, zdarzają się skomplikowane grafiki dla których przygotowanie projektu jest pracochłonne a brak opłat związanych z przygotowaniem programu hafciarskiego sprawia że nie wykonamy tej pracy do momentu złożenia zamówienia co nie zmienia faktu że nie zrealizujemy zamówienia dopóki wizualizacja haftu nie zostanie zaakceptowana przez klienta więc nie dopuszczamy do "kupowania kota w worku". Po przygotowaniu projektu prześlemy wizualizację wraz z rozmiarem haftu, proszę zapoznać się i zgłosić wszelkie niezgodności lub nieścisłości występujące na wizualizacji np. literówki, brak elementów, niewłaściwa kolorystyka, niewłaściwy rozmiar. Na tym etapie należy doprowadzić do momentu że wizualizacja jest zgodna z oczekiwaniami co do grafiki.

 

3. Jeżeli wszystkie szczegóły zostały opisane, wizualizacja jest zgodna z oczekiwaniami można złożyć zamówienie co jest równoznaczne z akceptacją projektu (nie dotyczy sytuacji w której to projekt jest przygotowywany po złożeniu zamówienia). Podczas składania zamówienia należy podać adres email z którego prowadzona była korespondencja.

 

Wznowienia oferta specjalna

Wznowienia - wszystkie przygotowywane wzory są przechowywane w naszym archiwum w związku z czym w dowolnym momencie można złożyć zamówienie z tą samą grafiką bez konieczności oczekiwania na przygotowanie projektu oraz w specjalnej ofercie cenowej, informacja o rabacie dla wznowienia znajduje się na karcie produktu, aby skorzystać ze specjalnej ceny należy wybrać status "wznowienie" potwierdzający spełnienie poniższych warunków wznowienia.
Zamówienie uważa się za wznowienie jeżeli :

  • we wznawianym projekcie nie ma konieczności dokonywania jakichkolwiek modyfikacji (rozmiaru haftu, koloru, dodawania/usuwania elementów, zmiany rozmieszczenia, zmiany umiejscowienia haftów itp.)
  • od pierwszego zamówienia dla którego przygotowywany był projekt minęło minimum 30 dni

Jeżeli powyższe warunki zostały spełnione można skorzystać z obniżonej ceny, zamówienie oznaczone jako wznowienie jest weryfikowane pod kątem spełnienia warunków oraz przesyłane są wizualizacje haftów zgodnie z pierwotnym zamówieniem. Podczas składania zamówienia proszę podać adres email z którego prowadzona była korespondencja podczas pierwotnego zamówienia (projekty archiwizowane są dla danego adresu email). W przypadku występowania większej ilości grafik dla jednego adresu email proszę podczas składania zamówienia podać również nazwę wzoru/wizualizacji (znajduje się w nazwie przesłanego pliku do akceptacji).

Wznowienia oferta specjalna łączy się z pozostałymi promocjami (progi rabatowe, darmowa dostawa).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl