Opcje przeglądania
Nadruk
Cena
  • od
    do

Fartuchy własny wzór

Fartuchy z własnym nadrukiem

Jako firma zajmująca się profesjonalnym haftem maszynowym oferujemy znakowanie odzieży roboczej, w tym fartuchy z własnym nadrukiem. Są one wykonywane na zamówienie, ściśle według wzoru przysłanego przez klienta. Dzięki temu może on umieścić swoje logo tam, gdzie najczęściej widują je klienci. Fartuchy z własnym wzorem to również popularny pomysł na prezent.

Fartuch z własnym logo dobrą reklamą

Profesjonalna reklama dziś to nie tylko plakat, baner czy witryna internetowa. Jako powierzchnię reklamową można wykorzystać każdy sprzęt związany z działalnością firmy, w tym również odzież roboczą. W tej kategorii szczególne miejsce zajmują fartuchy z własnym logo firmy. Jeśli twoi pracownicy używają tego typu zabezpieczenia odzieży, możesz budować wizerunek firmy wszędzie, gdzie oni się znajdują. Możesz wykorzystać do tego celu zarówno logo firmy, jak i zabawne obrazki czy hasła - w zależności od charakteru usług, jakie oferujesz. Dobrze dobrany nadruk budzi pozytywne skojarzenia i podnosi prestiż firmy w oczach klientów.

Profesjonalny haft odznacza się wysoką trwałością

Doskonałym sposobem na produkcję fartuchów z własnym wzorem jest wykorzystanie techniki haftu maszynowego. Jest on wykonany nowoczesnymi metodami, z wysokiej jakości nici, dzięki czemu staje się odporny na pranie i trudne warunki pracy. Bez względu na to, w jakim zakładzie pracy korzystasz z odzieży roboczej, fartuch z własnym logo okaże się solidną pomocą. Można go używać w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, sklepach czy warsztatach mechanicznych - kontakt z chemikaliami czy niekorzystną pogodą nie powinien im zaszkodzić.

Fartuch kelnerski z nadrukiem

Jednym z typowych miejsc, gdzie korzysta się z fartuchów jest oczywiście kuchnia i restauracja. Tutaj fartuch z własnym wzorem będzie obowiązkowym wyposażeniem nie tylko kucharza, ale i kelnera. Uprzejmy, uśmiechnięty i zawsze opanowany kelner już na zawsze będzie kojarzył się z marką twojej restauracji, umieszczoną w widocznym miejscu na fartuchu, którego używa. Mamy w ofercie dwa rodzaje fartuchów kelnerskich z nadrukiem, zarówno długi, typu zapaska, jak i fartuszek w wersji mini. Na każdym z nich jesteśmy w stanie umieścić logo czy napis, które będą budowały w klientach pozytywne skojarzenia z Twoją restauracją.

Fartuch z własnym wzorem na prezent

Nie tylko profesjonaliści korzystają z fartuchów z własnym wzorem. Coraz większą popularność zyskują również tego typu prezenty. Zabawnymi fartuchami z nadrukiem można zaskoczyć przyjaciół z okazji ślubu czy kolejnej rocznicy. Takim prezentem nie pogardzi nawet teściowa, jeśli nadruk na fartuchu będzie wychwalał jej zdolności kulinarne. Możliwość personalizacji każdego nadruku powoduje, że prezent taki zachwyci swą niepowtarzalnością oraz idealnym dopasowaniem do obdarowanej osoby. 

Nieskończenie wiele pomysłów

 Sposobów na wykorzystanie fartuchów z własnym wzorem jest oczywiście dużo więcej. W tym przypadku ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Prześlij nam wzór do nadrukowania, a my przygotujemy Ci niepowtarzalny produkt, który posłuży Ci przez długie lata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl