T-shirt Tematyczne

Koszulki tematyczne z nadrukiem

W tej kategorii znajdziecie t-shirty tematyczne z nadrukiem. Nadruki wykonujemy techniką FLEX lub haftu komputerowego z wykorzystaniem najwyższej jakości nici. Dzięki temu są one trwałe nawet w przypadku często pranej odzieży. Koszulki tematyczne to doskonały sposób na identyfikację uczestników jakiejś grupy lub wydarzenia. Mogą być też świetną pamiątką lub gadżetem dla klientów lub współpracowników.

Dlaczego warto wybrać nasze t-shirty?

  1. przykładamy uwagę zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności naszych wyrobów,
  2. design napisów i grafik jest prosty i czytelny,
  3. koszulki są wykonane z dobrej jakości bawełny, dzięki czemu dobrze się sprawdzają w trudnych warunkach,
  4. tam, gdzie to konieczne, w ubrania są wszyte wzmocnione ściągacze i zastosowane podwójne szwy,
  5. mamy duże doświadczenie w projektowaniu haftów i nadruków,
  6. technologia nadruku lub haftu jest dopasowana do warunków, w jakich mają być używane ubrania, więc napisy i grafiki nie blakną i nie spierają się zbyt łatwo.

Koszulki dla pielęgniarek, ratowników, sędziów itp

Proponujemy dużą różnorodność wzorów, które są związane z wykonywanym zawodem lub funkcją, albo z którymi można zaprezentować światu swoją pasję. T-shirty z odpowiednim manifestem mogą być też sposobem na wyrażenie swoich poglądów.

Koszulki na offroad i strzelnicę

Znajdą tu coś dla siebie pasjonaci bezdroży i pojazdów z napędem na 4 koła. Koszulka off road z wybranym motywem i napisem własnego autorstwa to strzał w 10! Do wyboru jest 30 różnych motywów. Potrzebna koszulka dla członków klubu strzeleckiego lub gadżet dla klientów strzelnicy? Koszulka strzelec dobrze się sprawdzi w tej roli.

Każdy członek koła wędkarskiego z dumą będzie nosił praktyczną koszulkę z wędkarskim nadrukiem podczas łowienia i nie tylko. Do wyboru jest kilkanaście różnych wzorów z motywem ryby, które mogą mieć dowolny podpis, bądź nie mieć żadnego.

Koszulka z funkcją

T-shirty w niektórych sytuacjach mogą bardzo ułatwiać komunikację. Przykładowo podczas większych eventów ważne jest, aby móc szybko znaleźć osobę, która jest w stanie udzielić pomocy albo konkretnej informacji. Wszędzie tam, gdzie jest więcej osób lub może dużo się dziać, na przykład w sporcie, warto wyposażyć obsługę w ubiór dokładnie pokazujący, kto jest kim. Koszulka ratownik lub koszulka pielęgniarka świetnie spełniają taką funkcję. Są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych: fuksja i niebieski w przypadku koszulek dla pielęgniarek oraz czarny lub żółty dla ratowników.

Koszulka sędzia nie pozostawia wątpliwości co do funkcji osoby, która ją nosi. Nadruk wykonany techniką FLEX jest odporny na różne warunki pogodowe i nie spierze się szybko. Dla przewodnika amatorskiej, szkolnej lub półprofesjonalnej drużyny sportowej będzie odpowiednia koszulka trener.

W większości przypadków do zaproponowanych wzorów klient może dodać własny tekst lub zdecydować się na zamieszczenie tylko wybranego motywu. Pod każdym produktem zamieszczany dokładną specyfikację oraz tabelę rozmiarów. Przy projektowaniu wzorów używamy nowoczesnego oprogramowania. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu - chętnie doradzimy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl