Opcje przeglądania
Typ Nadruku
Cena
  • od
    do

Kamizelki Ochrona

Kamizelka odblaskowa dla ochrony

Kamizelki odblaskowe to wyjątkowy element odzieży ochronnej. Kamizelki zostały wyposażone w specjalne taśmy, które posiadają właściwości odblaskowe, zaś sam kolor materiału kamizelki jest przeważnie intensywny, dzięki czemu łatwo wyróżnić go od otaczającego tła. Choć elementów garderoby ochronnej jest wiele to właśnie kamizelki zdecydowanie zasługują na szczególną uwagę. Noszenie kamizelek odblaskowych stosowane jest w różnych sytuacjach i zdecydowanie zwiększa poziom bezpieczeństwa osoby ubranej w kamizelkę. Obecnie często można zaobserwować np. m. in.: rowerzystów, ratowników medycznych, kierowców, a nawet policjantów ubranych w kamizelki odblaskowe z napisem ochrona. W związku z tym, że dziedzin, w których stosowane są kamizelki odblaskowe jest dużo warto zadbać o zamieszczenie na niej informacji dotyczącej wykonywanej funkcji np. kamizelka z napisem: ochrona

Kamizelka odblaskowa: ochrona

Jak już wyżej wspomniano tego typu produkty znalazły również zastosowanie wśród pracowników ochrony. Osoba z ochrony ubrana w kamizelkę jest widoczna z daleka, a to zwiększa bezpieczeństwo w obiektach objętych ochroną. Przede wszystkim osoby poszukujące bądź potrzebujące pomocy ochoniarza są w stanie szybko go odnaleźć. Co więcej kamizelka dla ochrony posiadająca odpowiedni napis pomaga odróżnić ochroniarza od np. osoby prywatnej ubranej w kamizelkę. Kamizelki dla ochrony obecnie stały się niemal nieodłącznym elementem tego zawodu.

Kamizelka dla ochrony z naniesionym napisem: Ochrona

Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo kamizelki z napisem ochrona w dwóch kolorach: w żółtym oraz w pomarańczowym. Wówczas sam napis jest wykonany w kolorze czarnym. Każda z kamizelek odblaskowych z naszej oferty posiada dwa napisy: jeden większy umiejscowiony z tyłu na wysokości łopatek, a drugi mniejszy umiejscowiony z przodu na wysokości piersi. Kamizelki są dostępne w różnych rozmiarach od S nawet do XXXL. Co więcej niezależnie od wybranego koloru kamizelka odblaskowa: ochrona może zostać wykonana jedną z dwóch technik aplikacji napisu. Pierwsza technika to haft komputerowy, natomiast druga to nadruk wykonany specjalną folią flex.

Kamizelka odblaskowa wykonana techniką haftu komputerowego

Kamizelki odblaskowe: ochrona wykonane techniką haftu komputerowego cechują się przede wszystkim bardzo dużą trwałością. Tak wykonaną kamizelkę można wielokrotnie prać, a także wystawiać na wszelkie warunki atmosferyczne i termiczne np. deszcz, słońce, czy też prasowanie bez obawy o nadruk. Zatem jeżeli poszukuje produktu, który będzie służył latami warto wybrać właśnie tą technikę naniesienia napisu na kamizelkę.

Kamizelka odblaskowa z napisem wykonanym za pomocą foli flex

Technologia nanoszenia nadruku na odzież za pomocą foli flex polega na: przygotowaniu projektu napisu w programie graficznym, wycięciu przygotowanego projektu na foli flex za pomocą plotera tnącego i naniesieniu go na odzież. Następnie napis jest wygrzewany na kamizelce pod odpowiednim naciskiem. Tego typu nadruk na kamizelce odblaskowej: ochrona prezentuje się wyjątkowo estetycznie i cechują się dużą wytrzymałością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl