Opcje przeglądania
Typ Nadruku
Cena
  • od
    do

Koszulki dla ochroniarzy

W przypadku organizacji jakichkolwiek imprez i wydarzeń, zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom jest niezwykle istotne. Koszulki dla ochrony mają za zadanie w prosty sposób wyróżnić ochroniarzy spośród tłumów, co pozwoli na łatwiejsze odnajdywanie ich i sprawną komunikację. Wybierając u nas koszulki z nadrukiem ochrona masz szansę zaopatrzyć swoich ochroniarzy w odpowiedni T-shirt zapewniający wygodę i ułatwiający wychwycenie ich z tłumu. 

Koszulka dla ochroniarza - jaką wybrać?

T-shirt ochrona dostępny w naszym asortymencie to klasyczne, proste koszulki damskie ochrona lub unisex w kolorze czarnym. Prostota tych koszulek pozwala na łatwiejsze wyeksponowanie dużego, widocznego napisu z przodu i z tyłu. Koszulka dla ochroniarza to element jego stroju pracowniczego, dlatego musi być maksymalnie wygodna. Oferujemy dobrej jakości T-shirty, do których dorzucamy przygotowane przez nas nadruki, aby koszulki dla ochrony były uniwersalne i nadawały się do częstego prania i codziennego noszenia. Dostępne są klasyczne koszulki ochrona w kolorze czarnym z różnymi nadrukami. Który wybrać? Tak naprawdę każdy sprawdza się w praktyce, dlatego wybierz ten najlepiej pasujący do Twoich preferencji. 

Jaki nadruk wybrać na koszulkach dla ochrony?

Proponujemy nadruki haftowane oraz flexi, gwarantujące nie tylko dobrą widoczność, ale również dużą trwałość, która ma ogromne znaczenie w przypadku częstego użytkowania koszulki. Oferujemy napisy OCHRONA wykonane literami drukowanymi, z przodu i z tyłu. Dostępne są wersje z napisem przednim w mniejszej skali, umieszczonym po lewej stronie na piersi, lub na całej klatce piersiowej w dużym rozmiarze. Każda z koszulek posiada także widoczny napis z tyłu, pozwalający na łatwą identyfikację pracowników ochrony w tłumie. Koszulka z nadrukiem ochrona musi być dobrze widoczna, i takie właśnie są te elementy garderoby oferowane u nas. Biały lub żółty kolor na czarnym tle to dobry wybór, gdy zależy Ci na prostej identyfikacji. 

Rodzaje nadruków - jaki wybrać?

Gwarantujemy wysoką jakość każdego z naszych nadruków, bez względu na wybraną technikę druku. Jednak dajemy naszym klientom również możliwość wyboru spośród różnych wariantów - w przypadku koszulek dla ochrony jest to haft lub flexi. Nadruki flexi polecamy szczególnie w przypadku zamawiania mniejszych ilości T-shirtów z uwagi na szybszy proces przygotowania specjalnych folii do odzieży. Charakteryzuje się dobrą wyrazistością nadruku i sporą trwałością. Chcąc uzyskać jeszcze bardziej trwały napis OCHRONA, wybierz haft komputerowy. Polecamy go w szczególności przy większych zamówieniach, gwarantujących wyższą wydajność całego procesu. 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty koszulek dla ochrony właścicieli różnych obiektów rozrywkowych i firm eventowych, a także biznesów związanych ze sprzedażą koszulek dla pracowników ochrony. Dzięki sporemu asortymentowi naszej firmy jesteśmy w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowania wielu naszych odbiorców i zapewnić Wam wielu dobrze ubranych, profesjonalnych ochroniarzy! 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl