Opcje przeglądania

Kurtki Policja

Kurtki policja

Kurtka policja jest ubiorem policjanta. Jest to część ubioru funkcjonalna, ważna, spełniająca swoją rolę. Policjanci noszą różne ubrania, ale bardzo potrzebna jest im rzecz taka, jak softshell policja, czyli kurtka chroniąca doskonale przed wiatrem i deszczem. W takiej kurtce policjantowi jest wygodnie i ciepło, ale nie jest przegrzany. Solidna kurtka softshell policja jest ubiorem noszonym codziennie w zestawie ze spodniami oraz wygodnymi butami. Policjant musi czuć się dobrze w takim ubraniu i nie mieć skrępowanych ruchów. Granatowy kolor kurtki jest typowy dla tej formacji, czyli policji. Kurtka policyjna prezentuje się dobrze, jest trwała, starannie uszyta. Należy do ubrań służbowych, a policjant nie może sobie pozwolić na dowolność ubioru. Musi nosić dokładnie to, co przeznaczy dla niego pracodawca. 

Kurtka policyjna to nieodłączna część ubioru funkcjonariusza podczas służby. Przydaje się zwłaszcza w chłodniejsze dni i pory roku, chroniąc przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Tego typu odzież powinna cechować się wygodą i praktycznością. Wymagania te spełnia softshell policja ze względu na innowacyjny i nowoczesny projekt. Zaletą jest także wykorzystanie do produkcji sprawdzonych materiałów idealnie pasujących do jej charakteru i przeznaczenia.

Wygodna odzież do pracy dla policjanta

Kurtki policja są noszone na co dzień do pracy. Policjanci dostają takie ubranie i muszą je nosić, dbać o nie, czyścić je we własnym zakresie. Zazwyczaj mają przynajmniej dwie takie kurtki na zmianę. Kurtki mogą mieć nadruk odblaskowy lub srebrny haft. Kurtki policyjne są wygodne, dobrze uszyte, chronią przed chłodem, wiatrem oraz deszczem. Softshell to bardzo specjalistyczna tkanina, która ma dobre właściwości cieplne i sprawia, że osoba ją nosząca nie marznie. Kurtka dla policjanta musi być mocna, trudna do uszkodzenia, praktyczna. Policjant nie siedzi za biurkiem, lecz często pracuje w terenie i musi mieć swobodę ruchów, ale jednocześnie nie może marznąć. 

Napisy odblaskowe lub haftowane na kurtkach

Odblaskowy napis policja jest widoczny, a to jest ważne. Policjant musi być widoczny z daleka. Często jest to kurtka zapinana, z trzema kieszeniami zapinanymi na zamek, do których można włożyć drobiazgi. Ubranie uszyte jest z materiału typu poliester i elastan. Jest wodoodporna, przepuszcza powietrze, chroniąc przed nadmiernym poceniem się. Jest lekka, nie ciąży, lecz chroni przed zimnem. Takie są parametry kurtki dla przedstawiciela prawa. Policja kupuje tysiące takich kurtek dla swoich pracowników. Doskonała jakość jest gwarantowana, a odzież dobrze spełnia swoją rolę. Policjant to osoba pracująca w terenie i potrzebująca dokładnie takiego ubrania. Ciemnogranatowy kolor jest dobry - taka kurtka nie brudzi się zbyt szybko, lecz nadaje się do wielokrotnego noszenia. Raz w tygodniu warto ją wyprać - policyjne kurtki nadają się do prania w pralce, nie ulegają tam uszkodzeniom. Szybko schną i są bardzo funkcjonalne. Odzież dostępna jest w rozmiarach od S do XXL - w policji służą panie i panowie, ale wszyscy noszą jednakowe kurtki, tylko rozmiary nieco się różnią. Kurtki są kupowane w kilku opcjach: wiosennej, letniej oraz zimowej. Softshell sprawdza się od wiosny do jesieni, na zimę kurtki muszą być nieco cieplejsze i zapewniające odpowiedni komfort noszenia w mroźne dni. 

Kieszonki, zapięcia oraz dobry materiał

W sklepie internetowym można kupić kilka rodzajów kurtek softshell, starannie uszytych, z zapinanymi na zamek kieszonkami, zapinanych na zamek. Jest to odzież rekomendowana, solidna i dopasowana do potrzeb danej osoby. Napis policja ulokowany jest w dwóch miejscach - na piersiach oraz na plecach. Dzięki temu kurtka jest prawidłowo obrandowana, czyli oznaczona, a policjant jest w pełni widoczny. Odzież bez napisu nie jest dopuszczalna. Napis to jest konieczność, jest rodzajem oznaczenia i daje właściwą widoczność. Kurtki dla policjanta są mocne, praktyczne i przeznaczone do noszenia przez dwa-trzy sezony. Policjanci otrzymują nowe ubrania, gdy stare ulegną zniszczeniu. Takie są zasady stosowania odzieży służbowej. 

Posiadają one kilka kieszeni na trzymanie w nich niezbędnych rzeczy w trakcie pełnienia służby. Zapinane są one na zamki, tym samym uniemożliwiając wypadnięcie z nich przedmiotów. Z przodu i z tyłu mają wyraźne napisy POLICJA, co umożliwia dobrą widoczność. Jest to koniecznie, ponieważ wymaga tego praca w terenie. Można w ten sposób łatwo rozpoznać mundurowych wśród np. tłumu osób czy podczas niekorzystnej pogody. Do tego kurtka softshell policja jest łatwa do czyszczenia i łatwo z niej usunąć brud. Można ją prać, a użyte do jej produkcji materiały sprawiają, że wyschnie bardzo szybko. Wszystko to czyni tę odzież świetnie dostosowaną do wielu sytuacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl