Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Naszywki Straż

Naszywka KSRG z rzepem wersja 1 Naszywka KSRG z rzepem wersja 1
Producent: Sakohaft
Cena:

8,00 zł

szt.
zobacz więcej
Naszywka KSRG z rzepem wersja 2 Naszywka KSRG z rzepem wersja 2
Producent: Sakohaft
Cena:

8,00 zł

szt.
zobacz więcej
Naszywka odblaskowa STRAŻ Naszywka odblaskowa STRAŻ
Producent: Sakohaft
Cena:

8,64 zł

szt.
zobacz więcej

Naszywki dla straży pożarnej

Firma Sakohaft zajmuje się haftem komputerowym, nadrukami czy gadżetami reklamowymi. W sklepie internetowym znajdują się takie elementy jak odzież z nadrukiem, naszywki czy różnego rodzaju materiały.

Strona ta poświęcona jest naszywkom strażackim, zarówno naszywkom PSP, jak i OSP. Wykonane produkty są przygotowywane bardzo indywidualnie, z dbałością o najmniejszy szczegół. Personalizowane emblematy mogą być dużym wyróżnieniem jednostki, jak i każdego strażaka z osobna. Naszywka straż pożarna jest charakterystycznym oznaczeniem zarówno dla strażaków ochotników, jak i tych zatrudnionych w państwowych szeregach. Firma nie zapomina również o młodych strażakach z młodzieżowych drużyn pożarniczych i posiada w swoim asortymencie specjalne propozycje naszywek MDP

 

Naszywki strażackie

Sklep internetowy oferuje bardzo bogaty wybór naszywek strażackich, zarówno na mundur galowy OSP, jak i na tzw. koszarówki. Naszywki OSP wykonywane są na indywidualne zamówienie z dużą możliwością personalizacji produktu. Sklep oferuje propozycje gotowych kompletów naszywek, jak i pełną możliwość wyboru zarówno logo znajdującego się na "tarczy", jak i wybranych dwóch tekstów (jeden nad logo a drugi poniżej), np. herb, nazwa jednostki OSP nad herbem i nazwa gminy pod nim. 

Naszywki dla straży wykonane zostały metodą haftu komputerowego z wykorzystaniem nici w 3 kolorach: białym, srebrnym oraz złotym. Dodatkowo naszywki przeznaczone dla członków MDP mogą być wykonane przy użyciu czerwonej nici. Wszystkie naszywki wykonywane są z mocowaniem na rzep. Są one odporne na warunki atmosferyczne czy pranie. 

Sklep posiada szeroką ofertę naszywek imiennych możliwych do realizacji w 2 różnych wzorach oraz 3 podstawowych kolorach (biały, srebrny, złoty). 

Dodatkowo w sklepie możliwe jest kupno odblaskowej naszywki STRAŻ o wymiarach 150x50mm. Możliwy jest wybór metody mocowania. Dostępne opcje to:

- naszycie

- mocowanie na rzep

- termofolia

 

Naszywki stopni funkcyjnych

W asortymencie sklepu znajdują się naszywki OSP informujące o uzyskanym stopniu funkcyjnym przez strażaka ochotnika. Wykonane są w rozmiarze 85x55mm przy pomocy białej nici.

Gotowe komplety 

Komplet naszywek OSP składa się z większej naszywki z herbem, tzw. tarcza oraz dwóch mniejszych, tj. naszywki z miejscowością oraz naszywki imiennej OSP. Zostały one stworzone w 3 wariantach kolorystycznych, tj. białym, srebrnym i złotym (wyjątkiem są naszywki przeznaczone dla członków MDP). Wszystkie elementy w zestawie wyszywane są nićmi o jednakowym wybranym wcześniej kolorze. Możliwy jest wybór logo znajdującego się na większej naszywce spośród 5 podstawowych bądź stworzenie własnej personalnej naszywki strażackiej z własnym napisem. Wymiar naszywki "tarczy" to 87x100mm. Naszywki imienne wykonane są w formacie 85x50mm, natomiast naszywki z nazwą miejscowości w formacie 85x20mm. 

Rozmiary naszywek strażackich

W sklepie internetowym znajdują się naszywki w różnych rozmiarach i przeznaczeniu. Niżej zostały podane wymiary odpowiednich naszywek strażackich: 

- naszywka imienna dostępna w dwóch rozmairach: 100x25mm (imię oraz nazwisko obok siebie) oraz 85x50mm (nazwisko pod imieniem)

- naszywka "tarcza" z herbem: 87x100mm 

- naszywka z miejscowością: 85x20mm 

- naszywka odblaskowa STRAŻ: 150x50mm

- stopnie funkcyjne OSP: 85x50mm

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl