Opcje przeglądania

T-shirt Straż

Koszulki Straż Pożarna

Zapraszamy do zapoznania się ofertą koszulek zaprojektowanych z myślą o strażakach. U nas łatwo i w przystępnych cenach można wyposażyć jednostkę w podstawowy element ubioru, jakim są dobrej jakości t-shirty.

Koszulka dla strażaka - dlaczego warto wykonać ją u nas

Oferowane tutaj t-shirty mają cechy, dzięki którym sprawdzą się w trudnych warunkach: 

  • wykonane z naturalnego materiału, pozwalającego skórze oddychać,
  • odpornpść na kurczenie się w praniu dzięki zastosowaniu baweły stabilizowanej,
  • wygodne, nie krępujące ruchów,
  • wzmocnione w miejscach narażonych na rozerwania lub rozejście szwów,
  • trwały i czytelny nadruk lub haft komputerowy,
  • dostępność różnych krojów i wariantów kolorystycznych koszulek oraz wzorów,
  • możliwość zamieszczenia własnej grafiki, logo lub napisu, po wcześniejszym kontakcie z naszym biurem obsługi klienta.

Koszulka dla strażaka w naszym wykonaniu jest trwała, a nadruk lub haft nie niszczy się łatwo. Dla kogo będą odpowiednie te koszulki? Bez wątpienia dla członków jednostek Państwowej Straży Pożarnej, OSP i ZOSP, ale też dla ich rodzin lub darczyńców, którzy zdecydują się wesprzeć jednostki finansowo.

Ochotnicza Straż Pożarna - koszulki do zadań specjalnych

Działalność OSP i straży pożarnej to “sport” drużynowy. U nas można zaopatrzyć druhów w koszulkę osp z nazwą lub logo jednostki. Aby umieścić na koszulce logo jednostki, trzeba się z nami skontaktować przed złożeniem zamówienia. Proponujemy także koszulki z emblematem Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Można zamieścić na nich dodatkowo własny napis. Występują w wariantach z długim oraz krótkim rękawem. Koszulka zosp będzie dobrym wyróżnikiem przy wszelkiego rodzaju eventach: pokazach, zjazdach lub wydarzeniach kulturalnych, w których uczestniczą strażacy.

Coś dla przyszłych strażaków

Dla młodszych pasjonatów zawodu strażaka mamy koszulki straż w rozmiarach dziecięcych. Taki ubiór to gratka dla dziecka, zwłaszcza kilkulatka, który jest zafascynowany wozami strażackimi i wszystkim, co z nimi związane. Koszulki są uszyte z czarnej bawełny. Proponujemy kilka wariantów napisów: srebrny haft, czarny napis na żółtym tle lub żółty napis naniesione na tkaninę techniką FLEX.  Nadają się dla dzieci w wieku 3 do 14 lat. Koszulki dziecięce również mają wzmocniony ściągacz i podwójne szwy. Koszulka straż pożarna dla dzieci może być atrakcyjnym motywem dla najmłodszych.

Ochotnicy z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej też znajdą u nas coś dla siebie: czerwony t-shirt straż MDP z białym emblematem i napisem wykonanym techniką haftu komputerowego lub FLEX.

Damska koszulka straż pożarna również jest dostępna w naszej ofercie.

Oferujemy najlepsze usługi

Straż pożarna wbrew nazwie reaguje w wielu kryzysowych sytuacjach: od podtopień po gniazda os czy szerszeni. Ochotnicza Straż Pożarna uzupełnia działania Państwowej Straży Pożarnej. Gasi pożary i stara się im zapobiegać. Często jest pierwsza na miejscu zdarzenia i udziela niezbędnej pomocy rannym. Oprócz tego edukują i prowadzą działania kulturalne. Takie zespoły zasługują na usługi i wyposażenie najwyższej jakości, a takie właśnie oferujemy w zakresie haftu i nadruku na ubraniach.

Jesteśmy pewni jakości naszych wyrobów, dlatego oferujemy na nie gwarancję obowiązującą na terenie Polski. Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia i programy do projektowania. W razie problemów lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl